Urmas Raagi ja Axeli edu jätkus laupäeval hüppevõimsuses

Eilne laupäev oli Moskva Bitsa ratsakeskuses Rolexi sõitudest vaba, mõõtu võeti kõrgusel 135 cm ning hüppevõimsuses. Heas hoos olev Axel du Beamount jõudis koos Urmas Raagiga järjekordselt teisele kohale.

Laupäeva suurima auhinnafondiga (20 000 eurot) võistlusalaks oli hüppevõimsus, kus algkõrguseks 170 cm. Kolmandatele ümberhüpetele, kus kõrgus juma 2 meetrit, jõudsid leedukas Andrius Petrovas ja P&L Van Helsing, venelane Anatoli Timtšenko ja Kapa ning Urmas Raag ja Axel. Sellel kõrgusel oli edukas vaid Petrovas pälvides sellega esikoha. Raag ja Timtšenko ajasid takistuse maha ning jagasid seetõttu teist kohta. Kivisild ja Calina jõudsid kõrguseni 190 cm, kus kaks mahaajamist andis neile viienda auhinnalise koha. Klettenberg osales suisa kahel hobusel, kellest hobusega Lance S jagati kuuendat kohta, hobusega Ulrike R osales Klettenberg vaid avavoorus, mille lõpetas puhtalt.

Eilsel lõunal püstitati võistluse startide rekord, kui 135 cm starti asus 100 võistluspaari. Kiireima puhta sõidu tegid Eduard Tikot ja Ozar Venemaalt, Gunnar Klettenberg ja U-Too olid puhta sõiduga 18l kohal. Rein Pill ja Carrera Z koguseid 4 karistuspunkti, Raag ja Poncorde katkestasid.

Bitsa võistluse tulemused leiate endiselt aadressilt http://www.equestrian.ru/events/6056?subsection=results&competid=14988 .