Uudiseid Incukalnsist: avapäeval Udeküllile võit, Müllale kolmas koht

Täna, reedel, sai Lätimaal Sigulda lähistel Incukalnsi ratsakeskuses alguse tänavune Baltic Open 2013, millel osalevad takistussõitjad Lätist, Leedust, Eestist ja Venemaalt. Avapäeval tuli üks alavõitudest Eestisse.

Avapäeval oli Eesti parimaks alaks 125 cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud parkuur, mille võitsid Andres Udeküll (KRT) ja Calcyl. Sama paar saavutas 120 cm sõidus seitsmenda koha. Hea tulemuse tegid ka Heidi Mülla (Ruila TalL) ja Bersinaa, kes olid juunirotie ja noorte ratsanike sõidus kolmandad.

Homme jätkuvad Incukalnsi võistlused ning tänaste startijatega liituvad Gunnar ning Kertu Klettenber ja Susan Kaleta, kes uudise toimetamise ajal jõudsid Incukalnsi. Homseks põhialaks on 140 cm kõrguste takistustega võistkonnasõit, kus osalevad kaks Läti ja kaks Leedu võistkonda ning loomulikult ka Eesti esindus. Meie võistkonnas osalevad tänavused kuld- ja hõbepaarid Udeküll ja Henrietta ning Klettenberg ja Toscana ning lisaks Kertu Klettenberg hobusel Ulrike R ja Susan Kaleta hobusel Aga Flamenco von Feicht.