Uueks FEI koolisõidu peakohtunikuks sai Stephen Clarke

Stephen Clarke (GBR), kes oli Londoni Olümpiamängude peakohtunik koolisõidus, valiti FEI koolisõidu peakohtunikuks. Clarke valiti sellele ametikohale 5* tasemega kohtunike poolt 20.-22. jaanuarini käesoleval aastal Pariisis toimunud FEI 5* koolisõidukohtunike seminaril.

Clarke vahetas sellel ametikohal välja Ghislain Fouarge'i Madalmaadest, kes valiti FEI koolisõidu peakohtunikuks 2011.aastal, mil kõnealune ametikoht loodi. Fouarge ei soovinud teiseks kaheaastaseks ametiajaks kandideerida.

FEI koolisõidu ja parakoolisõidu direktor Trond Asmyr sõnas uue peakohtuniku kohta järgmist: "Me ootame väga koostööd Stephen Clarkiga, kes on esmaklassiline kohtunik ning väga hea suhtleja, sobides valitud ametikohale ideaalselt. Ghislain Fouarge oli selles ametis teerajaja, tehes väga head tööd leidmaks õige tee tulevikuks. Sellest tulenevalt avaldame talle suurt tänu tema panuse eest kahe viimase aasta jooksul."

FEI koolisõidu peakohtuniku ülesandeks on algatada ja koordineerida kohtunikevahelisi arutelusid, tagades, et tehtud otsused ja järeldused jõuaksid läbi FEI peakorteri ja kursuse juhendajate kõikide FEI kohtunikeni.