Uuemõisa Karika 2015 esimesed võitjad Rägo, Mätas ja Lehtsaar

Uuemõisa Karikas algas eredas päikesepaistes ja lausvihmas, pannes võistlejad proovile kohe võistluse esimesel päeval.

Juunioridele ja noortele oli rajameister ette valmistanud 110/120 cm kõrguse handicapiga kahefaasilise raja. Esikoha pärast läks kõvaks rabelemiseks, milles jäi peale Helene Marie Rägo (Liivimaa RK) hobusel Verso De Lee. Napilt teiseks tuli Rain Koch (Jakoch RSK) hobusel Uppercut. Kolmanda koha saavutasid Catlyn Resto (Tartumaa RSK) ja London.

4- ja 5-aastased hobused võistlesid kõrgusel 90/100 cm, mis oli samuti handicapiga kahefaasiline parkuur. Siin tegid tugeva soorituse Mariann-Krõõt Mätas (Vändra RSK) ja Kent Lakes. Teise koha saavutas Älis-Sille Voolma (Tondi RSK) hobusel Sinderella. Kolmas selles sõidus oli Merilin Palts (RSK Ruttar) hobusel Louiziana.

Mariann-Krõõt Mätas ja Kent Lakes. Foto: Külli Tedre

Mariann-Krõõt Mätas ja Kent Lakes. Foto: Külli Tedre

Hommikul esimesena olid rajal lapsed ja poniratsanikud, võisteldes handicapiga kahefaasilises parkuuris kõrgusel 85/95 cm. Kiire sõiduga tulid siin esimeseks Berit Lehtsaar (Viljandimaa RSK) ja Lasca 14, kes olid napilt kiiremad Margareth Eiknerist (SA Tallinna RK) ja Claudia-Cardinale’st. Kolmanda tubli soorituse tegi Taisi Viire(Vändra RSK) ponil Hidalgo.

Täna on kavas veel avatud klasside sõidud kõrgusel 110, 120 ja 130 cm. Kes võistlust koha peale ei saa vaatama tulla, saab infot Facebooki lehe kaudu aadressil www.facebook.com/uuemoisacup.

Homme kell 10.00 algab ka Hobumaailmas otseülekanne võistluselt.

Kõik tulemused leiab siit: https://ratsanet.ee/events/431?locale=et&year=2015