Uuemõisa teine päev: Lehtsaar, Leppik ja Melts esikohal

Nii sportlaste kui korraldajate rõõmuks algas tänane võistluspäev soojas päikesepaistes. Päeva kolmes esimeses võistlusklassis tegid noored tublid tüdrukud puhta töö.

Päeva esimese poole kõrgeima, juunioritele ja noortele avatud handicapiga 115/125 cm kõrguse puhtus-kiirus võistlusklassi, võitis Berit Lehtsaar (Viljandimaa RSK) hobusel Lasca 14, kes eile 85/95 cm sõidus võidutsesid. Teise koha saavutas siin Mari-Ann Udeküll (Saaremaa RSK) hobusel Calcyl ning kolmanda koha Merilyn Isok (Tondi RSK) hobusel Favorite.

Avatud klassis kõrgusele 110 cm startis 56 võistluspaari, kellest kõige kiiremini suutis raja läbida Anette Leppik (Viljandimaa RSK) hobusel Samurai`S Miracle. Teisena lõpetasid Renek Rosenberg (RK Ruila Tall) ja Quidado De Ravell ja nende järele platseerusid Grete-Brit Kuusik (Pärnumaa RSK) ja Bridney.

Anette Leppik hobusel Samurai`S Miracle. Foto: Külli Tedre

Lapsed ja poniratsanikud pidid tänagi varakult tõusma, et esimestena stardis olla. Handicapiga puhtus-kiirus 90/100 cm parkuuri esikoht kuulus Carmen Melts’ile (Vändra RSK) ponil Wanessa. Neile järgnesid Kristina Albertina Reinstein (Tartumaa RSK) ja Saffierah ning Mariette Mardo (SA Tallinna RK) ja Pont Aleksandre.

Carmen Melts ponil Wanessa. Foto: Külli Tedre

Võistluse tulemused: https://ratsanet.ee/events/431?locale=et&year=2015