Vääna Talvekarika esimesel etapil anti 224 starti

Möödunud nädalavahetusel peetud Vääna Talvekarika esimesel etapil, mida võib pidada alanud takistussõiduhooaja avavõistluseks, anti kokku tervelt 224 starti. Etapi kõrgeima sõidu, 130-sentimeetrise parkuuri võitsid Kätlin Sehver ja Lord Leu.

Võistluste kahel päeval toimus kokku 7 parkuuri kõrgustel 90 kuni 130 sentimeetrit. Võistlema oli tulnud 207 hobust ja 69 sportlast kõikjalt üle Eesti, mistõttu oli suurima startide arvuga sõidus tervelt kuus erinevat soojendusvooru.

Pühapäeval peetud juunioride ja noorte sõidus kõrgusel 115/120 sentimeetrit osutus parimaks Kristjan Sinikas Ramsteinil, talle järgnesid Reesa Pihu Calderonil ja Eleri Kiveste hobusel Copherfild.

Noorhobustest näitas nädalavahetusel parimat vormi Catlin Vatseli 6-aastane Catwoman XS, saavutades 110/115 sentimeetrises noorhobuste sõidus esikoha. Teiseks tuli samas sõidus kuueaastaste hobuste arvestuses Eleri Kiveste Copherfild ning kolmandaks Heiki Vatseli juhitud Credo.

Võistluste kõrgeimas sõidus, milleks oli pühepäevane kahefaasiline parkuur kõrgusel kuni 130 sentimeetrit, olid kiireimad Kätlin Sehver ja Lord Leu. Neile järgnesid vähem kui ühe sekundi võrra aeglasemad Paul Argus ja Stacandra ning kolmandaks tulid Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Sunday. Auhinnalistele kohtadele jõudsid paremuse järjestuses ka Margit Mägi ja Rising Sun, Andres Treve ja Sandokan ning Heiki Vatsel ja Reach Out M.

Vaata üksikasjalikke tulemusi siit.