Väike-Maarjas võisteldi väiksemaid koolisõiduskeeme

Juunikuu alguses toimus Väike-Maarjas Viru Karika Suvine Koolisõiduvõistlus, kus sõideti madalama taseme skeeme ja startisid ka noorhobused. Võistlusel oli nii ERL-i kalenderplaanijärgseid kui ka –väliseid programme.

Noorhobuseid oli stardis 9 ning esitleti skeemi NH5-5. Parima tulemuse sõitis välja Anna-Liisa Pindami (El Awrah ET) juhitud Loket, kes pälvis hindeks 7,06 punkti. Teine koht läks Margit Ränduri (Liivimaa) juhitud Reliikviale (6,98), kolmas Limonale Reelika Lipuga (Viru Ratsu) sadulas (6,87).

Avatud A26 skeemis võttis 8 paari hulgast esikoha Rutt Margus (Liivimaa) Valdfridil tulemusega 69,286 %, teise kohaga lõpetas Anna Katariina Nigesen (Saaremaa) Voore Apollol (69,196%), kolmandaks platseerusid Juula Reinumägi (Tartumaa) ja Eisrevue (67,589 %). Samas skeems peeti eraldi arvestust ka Virumaa ratsanikele, keda oli 5 paari. Parima tulemuse sõitis välja Kaija Vare (Viru) Fogelil (67,321 %).

Raskema taseme L programmi oli kohale tulnud kahjuks ainult kaks võistluspaari; sedapuhku Juula Reinumägi ja Czaruk võidutsesid Raili Märdini ja Herreera üle tulemusega 63,313 %.

Klubisisese võistluse raames sõideti skeeme ST2 (samm-traav) ja ABC1. Esimeses tegi kuu osaleja konkurentsis parima tulemuse Berit Truuts (LMRK) Adidasel, eriti populaarses 19 osalejaga ABC skeemis võidutses sama võistluspaar, talle järgnesid Anett Jaadla Fetta-Fuksiinel ning Lili Kolberg Valunal.

Täpsemad tulemused: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=6&y=2014&id=1408