Väikese ringi avasõidu võitis Vladimir Beletsky hobusega Quinaro 5

Väikese ringi avasõiduks Saku Suurhallis oli kahefaasiline parkuur kõrgusel 135 cm, mille võitsid Vladimir Beletsky ja Quinaro 5 Venemaalt, Eesti parimana Tiit Kivisild ja Corsica viiendad.

Kahefaasilises 135 cm kõrguses parkuuris oli startijaid 61, kellest teise faasi pääses 31 paari. Kiireima puhta sõiduga teises faasis võtsid võidu mulluse TIHS MK-etapi võitnud Vladimir Beletsky ja hobune Quinaro 5. Otsustavaks sai pööre teises faasis takistuselt 10 takistusele 11, mille sooritasid eriti lühikeselt esikolmikusse jõudnud sportlaspaarid ja lisaks neile veel mõned üksikud. Teise tulemusega lõpetas leedukate liider Andrius Petraovas hobusega Aragorn, kolmandana Peterburi sportlane Aleksander Belehov hobusel Bellotte vd Beemdhoeve.

Beletsky poseerimas lilleneiuga; foto Külli Tedre

Parima Eesti takistussõitjana jõudis viiendale positsioonile Tiit Kivisild hobusega Corsica, tema ees võttis neljanada koha lätlane Girts Bricis hobusega Egano van Kadal. Auhinnalistele kohtadele jõudsid eestlastest veel 10. Urmas Raag ja Carlosning 11. Catlin Vatsel ja Catwoman XS.

Tänasel päeval on jäänud veel harrastajate sõit ning põhiklass kõrgusel 140 cm. Õhtu lõpetavad koolisõitjad. Tulemused leiate endiselt aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/11183