Vaikla Naistepäeva põhisõidu võitis Susan Kaleta

Susan Kaleta ja Hudson Hornet. Foto: Celin Lannusalu

Vaiklas toimus Naistepäeval takistussõiduvõistlus, kus hüpati neljas võistlusklassis – kõrgustel 90-130 cm. Kaks kõrgemat parkuuri võitis Susan Kaleta hobusega Hudson Hornet.

Põhisõiduna toimus 130 cm ümberhüpetega parkuur, kus osales seitseteist paari. Põhiparkuuri läbis vigadeta üksteist paari, ümberhüpetel oli eksimusteta sõite neli. Kiireima ajaga seljastasid konkurendid Susan Kaleta (Viljandimaa RSK) ja Hudson Hornet. Teise tulemuse sõitsid välja Linda Randpere (RK Ruila Tall) ja Quick Time. Kolmanda koha teenis Hanno Ellermann (ESHKS) hobusega Momentum.

120 cm puhtus-kiirus parkuuris ei olnud samuti vastast Susan Kaleta (Viljandimaa RSK) ja Hudson Horneti kiirusele. Teise tulemuse kolmekümne viie osaleja seast sõitsid välja põhiparkuuri kolmanda koha omanikud Hanno Ellermann (ESHKS) ja Momentum. Kolmandale kohale platseerusid põhiparkuuri teise tulemuse omanikud – Linda Randpere (RK Ruila Tall) ja Quick Time.

Ka 110 cm parkuur peeti puhtusele-kiirusele. Võistlustules oli nelikümmend kuus paari, vigadeta sooritusi oli kaheksateist. Võidukad olid Mia Mai Laisaar  (SA Tallinna RK) ja Dynamit. Teise koha said Teele Kasepalu  (Tartumaa RSK) ja Varina, kolmanda positsiooni hõivasid Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa RSK) ja Latvis.

Handicap 90/100 cm sõidus võtsid võidu Kristiin Sõõrumaa (SA Tallinna RK) ja Orhidee.

Tulemused: https://ratsanet.ee/events/2143?locale=et&year=2020