Vaikla Talvel noppis Hanno Ellermann põhisõidus kaksikvõidu

Hanno Ellermann ja Graffiti. Foto: Celin Lannusalu

8. detsembril toimus Vaiklas talvine takistussõiduvõistlus, kus hüpati kuni 130 cm kõrguste takistustega radu. Läbi viidi neli võistlusklassi, kus tehti kokku 56 starti. Põhisõidus ei olnud vastast Hanno Ellermannile, kes võttis ratsudega Graffiti ja Natkingkey SR kaksikvõidu.

Võistluspäevale andis avapaugu handicap 90/100 cm puhtus-kiirus parkuur, kus võistlustules oli kuusteist paari. Parima tulemusega lõpetas Berit Truuts (Liivimaa RK) hobusega Barbarossa. Teise tulemuse said kirja Karola Sein (Liivimaa RK) ja Senjoriita. Kolmandal kohal lõpetasid vigadeta sooritusega Grete Triisa (Viljandimaa RSK) ja Rokit.

Puhtus-kiirus 110 cm parkuuris noppis võidu Hanno Ellermann (ESHKS) hobusel Kristallo. Teised olid eelmise sõidu võitjad Berit Truuts (Liivimaa RK) ja Barbarossa, kolmandal positsioonil lõpetasid Mariete Tamm (Viljandimaa RSK) ja Picasa.

Ka päeva eelviimane parkuur peeti puhtusele-kiirusele. 120 cm parkuuris osales seitseteist paari, neist kümme lõpetasid raja ka eksimusteta. Parima tulemuse said kirja Stella-Ingrid Liinamäe (Tartu Kalevi RK) ja Calimero von Cimely. Teisel positsioonil lõpetasid Andres Zirk (Tartumaa RSK) ja Vermont, kolmandad olid Susan Kaleta (Viljandimaa RSK) ja Hudson Hornet.

Põhisõiduna viidi läbi 130 cm ümberhüpetega parkuur, kus võistlustules oli 11 ratsanikku. Põhiparkuuri läbis vigadeta neli paari. Ümberhüpetel oli eksimusteta sõite kaks – Hanno Ellermann (ESHKS) ratsudega Graffiti ja Natkingkey SR. Kolmanda tulemuse said kirja Kullo Kender (RK Ruila Tall) ja Charlotte Dundas.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/8043/TS_Vaikla_08.12.19.pdf?1576479815