Väiksed koolisõiduvõistlused Uuemõisa mõisapargis ja Kilgi tallis

Möödunud nädalalõpul toimus lisaks Viru Karikale veel kaks koolisõiduvõistlust – ERL kalenderplaani kuuluv Kilgi Talli Koolisõit ning sinna mittekuuluv Ridala Ratsu 2013. Mõlemal võistlusel olid eelkõige esindatud kodutalli ratsanikud ja hobused.

Kilgi tallis võistledi A ja L taseme skeemides. L33 programmis saavutas esikoha Merlin Selge (Viljandimaa) hobusel Litter, kellele pakkus tegelikult konkurentsi vaid 1 ratsanik, kolmas osaleja loobus võistlemisest ning neljas üles antud paar starti ei ilmunudki. Kaks osalejat oli ka L27 skeemis, kus esikoha võttis Ülle Voolaine (Nõo) hobusel Hilton. A19 skeemis konkureeris 5 võistluspaari, kellest parimaks osutus Liidia Unt (Tartumaa) hobusel Charlotte. Nelja osalejaga peetud programmi A8 võitis Tatjana Kiilo (Viljandimaa) hobusel Tynke V.

Uuemõisa pargis peetud koolisõiduvõistlus Ridala Ratsu 2013 oli veidike osavõturohkem. Skeemid küündisid siingi L tasemeni, kus programmis L3 võitis avatud klassi Sigrid Jalasto hobusel Chalkos Z, olles konkurendiks vaid iseendale hobusel Ginger. Samas oli harrastajate klassis konkurentsivaba sõit Sigrid Sims-Riismaal, kes võistles hobusel Luuna. Sama paar oli parim skeemi A23 avatud ning ka harrastajate klassis. Koguni 13 osalejat oli aga ABC1 skeemis, kus võidutses Carolina Kuris hobusel Selene. Lisaks peeti 11 paari osavõtul skeem ST1, mille võitis Elisabeth Atamanski Korneelial.

Kilgi talli tulemused: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=8&y=2013&id=1199

Ridala Ratsu tulemused: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=8&y=2013&id=1171