Valgevenes oli esimese päeva edukaim eestlane Ebbe-Liisa Sõnajalg

Täna Peeti Valgevenes Minski lähistel toimuvatel rahvusvahelistel takistussõiduvõistlustel tabel C arvestuse järgi põhisõit kõrgusel kuni 140 sentimeetrit, kust ka eestlased mitmeid auhinnalisi kohti saavutasid. Sõidu võitis Dainis Ozols.

Eesti parimana lõpetas sõidu kolmanda kohaga Ebbe-Liisa Sõnajalg hobusel Sunday, kogudes küll 4 karistuspunkti, kuid lõpetades sõidu kiireimana. Sõnajalg saavutas samas sõidus teisegi auhinnalise koha, tulles hobusel Trooja kaheksandaks. Naljanda koha peale sõitsid end puhta tulemusega Andres Udeküll ning Ex Calibur, samuti puhta sõidu teinud Heiki Vatsel ja Fee said auhinnalise kuuenda koha.

Homme peetakse Ratomka ratsakeskuses rahvuste karika etapp, millest lisaks eestlastele võtavad osa ka Läti, Leedu, Venemaa ja Valgevene sportlased. Viimased kaks riiki on väljas oma pea parimate koosseisudega. Esimesena stardivad kuni 145 sentimeetrit kõrges sõidus leedukad, kellele järgnevad Eesti, Venemaa, Valgevene ja Läti meeskonnad. Eestlastest stardib esimesena Ebbe-Liisa Sõnajalg, seejärel Heiki Vatsel, Andres Udeküll ning viimasena Margit Mägi.