Välishooaja viimane takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleksis

110 cm parkuuri võitjad – Maret Hallik ja Jalatus II Z. Foto: Laura Pedjak

8. septembril toimus Saksa Ratsutamiskompleksis viimane välishooaja takistussõiduvõistlus, kus võisteldi neljas parkuuris kõrgustel 90-120 cm. Võistluspäeva põhisõidu parimad olid Anna-Liisa Raudsepp ja Latvis.

Puhtus-kiirus 90 cm parkuuris oli võistlustules 28 paari. Esikoha teenisid Hanna Laas (Nõo RSK) ja Vesta-Linne, napilt teiseks jäid Reelika Närap (ESHKS) ja Rafiki. Kolmanda tulemuse said kirja Kertu Kütt (Tartumaa RSK) ja Clarisa.

Kolmkümmend viis paari osales 100 cm puhtus-kiirus parkuuris, eksimusteta lõpetas neist raja üheksa. Parima tulemuse sõitsid Triin Visnapuu (Liivimaa RK) ja Karlina. Teise koha said eelmise sõidu võitjad Hanna Laas (Nõo RSK) ja Vesta-Linne. Kolmandale kohale platseerusid Kristi Kõiv (Tartumaa RSK) ja Glamorous Girl.

110 cm puhtus-kiirus parkuuris jäid konkurentidele püüdmatuks Maret Hallik (Tartumaa RSK) ja Jalatus II Z. Teise koha said eelmises parkuuris kolmandad olnud Kristi Kõiv (Tartumaa RSK) ja Glamorous Girl, kolmanda tulemuse said kirja Liisu Maidi Varik (Nõo RSK) ja Sandra Day.

Võistluse põhisõiduks oli 120/130 cm handicap, kus osales kuus paari. Kõik osalejad startisid 120 cm rajal, vigadeta sooritusi oli kaks. Kiirema ajaga viisid võidu koju Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa RSK) ja Latvis, teisel positsioonil lõpetasid Rainer Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Odin. Kolmanda tulemuse said kirja Berit Lehtsaar (Tartu Ratsakool) ja Cosmos.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7900/TS_Saksa_08.09.19.pdf?1568110810