Vändra Karika põhisõidu võitsid Eleri Kiveste ja Copherfild

Möödunud laupäeval peeti Pärnumaal Kurgjas asuva Carl Robert Jakobsoni Talumuuseumi territooriumil takistussõiduvõistlus Vändra Karikas 2014, mille põhisõidu võitsid kohaliku klubi esindajad Eleri Kiveste ja Copherfild.

Vändra Karika suurimaks sõiduks oli parkuur, kus takistuste kõrguse 120 cm. Paremad selgusid ümberhüpetel, kuhu pääses kolm võistluspaari. Parima tulemuse sõitsid seal välja Vändra klubi sportlane Eleri Kiveste ja Copherfild. Teisel kohal lõpetasid Kristi Kõiv (Tartumaa) ja Plaatina, kolmandal poolatar Zofia Dalkowska ja Krona. Viimane oli eelnevalt võitnud 110 cm kõrguse parkuuri, kus talle järgnesid Kati Raidma (Vändra) ja Vaya Bella ning Minna Veedler ja Con Brio.

Lisaks juba nimetatutele oli kavas kaks madalamat sõitu. Kõrgusel 100 cm jõudsid esikolmikusse Veedler ja Con Brio, Marika Einstein (Viru Ratsu) ja Alžiir ning Stella-Ingrid Liinamäe (Tartumaa) ja Fresh-Finesse. 80 cm parkuuri võitsid Betti Puht (Vändra) ja Vip, neile järgnesid Karmen Sule (Audruranna) ja Talisman ning Kleer Suursild (Vändra) ja Kalou.

Vändra Karikas 2014 tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/180?locale=et