Vao Karika Grand Prix võitis Paul Argus hobusega Caesar

Möödunud nädalavahetusel peeti Vao talli juurestakistussõiduvõistlus, mille 135cm kõrguse takistustega Grand Prix võitis Paul Argus hobusega Caesar.

Vao Grand Prix peeti kõrgusel 135cm, ümberhüpetele pääsesid Paul Argus hobusega Caesar ning Maarja Martinson hobusega Cappuccino. Argus läbis puhtal ka ümberhüpped, Martinson katkestas seal ning pälvis sel moel teise koha. Kolmanda tulemusega, milleks kiire neli, lõpetas Kertu Klettenberg hobusega D.Lady.

Samal päeval peetud Eggersmanni Juuniorite Karikasarja etapi võit läks Vaos Kati Raidmale hobusega Aniki W. Vändra klubi esindav paar läbis ainukesena 125cm kõrguse raja vigadeta. Teise oli Berit Lehtsaar hobusega Lasca 14, kolmas Kaia Loviisa Kink hobusega Adorable Chabalito. Sama kõrguse avatud arvestuse võitis Andres Udeküll hobusega Henrietta Paul Arguse ja Banderas B ning Hanno Ellermanni ja Platoni ees.

Laupäevaseks kõrgeimaks sõiduks oli 130cm, kus parima tulemuse tegi jällegi Argus, sedapuhku hobusega Banderas B. Teisena lõpetasid Raidma ja Aniki W, kolmas oli Ingrid Soomets hobusega Cumberland.