Vao Karika Grand Prix võitis Paul Argus

Vao Karika viimasel võistluspäeval tuli sportlastel võidelda heitlike ilmastikuoludega, kuid olenemata sellest viidi läbi neli parkuuri kõrgustel 105-140 cm ning osalemas oli 84 paari. Vao Rändkarika omanikuks sai GP võiduga Paul Argus.

Võistluspäeva alustas rohkete osalejatega puhtus-kiirus parkuur kõrgusel 105 cm, kus teistele tegi silmad ette Saskia Maripuu (RK Ruila Tall) poniga Deal Or No Deal, olles teise koha saanud paarist pea neli sekundit kiirem. Teiseks tulid Elisabeth Alonen (Viljandimaa RSK) ja Progge, kolmanda koha sai Annika Lehtmets (Viru Ratsu) hobusega Sitsiilia.

Puhtus-kiirus sõidus kõrgusel 115 cm olid jällegi edukad ponipaarid. Kahekümne kuuest paarist lõpetas raja vigadeta viis. Esikoha said Kippen Närep (Märjamaa SK) ja Rosehill Fascination, teise koha sai Saskia Maripuu (RK Ruila Tall) poniga Deal Or No Deal. Kolmandaks jäid Taisi Viire (Pärnumaa RSK) ja Baleriin.

Parkuuris kõrgusel 125 cm võttis Paul Argus (Tondi RSK) kaksikvõidu hobustega Farino ja Jay-Z Bee. Kolmas koht kuulus Maarja Martinsonile (Tondi RSK) ja San Antoniole.

Vao Karika Grand Prix peeti kõrgusel 140 cm, kus parimad selgitati välja ümberhüpetel. Vao Rändkarikat jahtima asunud üheksast paarist läbis põhiparkuuri puhtalt neli. Ümberhüpetele pääsenutest lõpetas kolm paari vigadeta, ühe eksimusega pidi leppima Hanno Ellermann (ESHKS) ratsuga Dixon. Sõidu võitis konkurentidest üle kahe sekundi kiirem olnud Paul Argus (Tondi RSK) hobusega Renessin, teisele kohale sõitsid end Maarja Martinson (Tondi RSK) ja Donna. Kolmanda koha pälvis Kullo Kender (RK Ruila Tall) hobusega Striga.