Varssavi GP sõidus oli parimaks eestlaseks Kullo Kender ja Artas

Varssavi võistluse lõpetanud Kesk-Euroopa MK-liiga finaalsõidus olid kaks meie kolmest stardis olnud sportlasest auhinnalisel kohal.

GP kõrgusel 155 cm lõpetas 25 võistluspaari ning neist 2 hüppasid põhiparkuuri vigadeta. Kullo Kender ja Artas, kes said kahjuks põhiparkuuris ühe karistuspunkti ületatud normiaja eest, saavutasid nende kahe järel kõrge kolmanda koha. Selle tulemusega pääses aga Kullo maailmakarika finaali mis toimub Rootsis Göteborgis. Rein Pill ja Alfons Ra tegid ühe eksimuse põhiparkuuris ning platseerusid selle tulemusega kaheksandaks.

Kullo Kender.

Sõidu võitis poolakas Wojciech Wojcianiec hobusel Naccord Melloni teise poolaka Radoslaw Zalewski ja Ilatina ees. Mõlemad võistluspaarid tegid ümberhüpetel ühe vea, kuid võitja aeg oli üle 7 sekundi kiirem.