Vasil Ivanov juhib endiselt, Kivisild kolmas

Tänaseks on Kesk-Euroopa MK-liiga Põhja regiooni üheteistkümnest plaanitud etapist läbitud neli. Liidrina jätkab endiselt Valgevene sportlane Vasil Ivanov.

Riia etapi lõppedes saime tõdeda, et Valgevene sportlased omavad liigas juhtpositsioone. Sarnasest olukorrast leiame end ka pärast Peterburi võistlust. Liidrikohta hoiab nüüd juba 68 punkti kogunud Vasil Ivanov, teine on tolle kaasmaalane Igor Vasiljev (42 punkti) ning neljas samuti Valgevenet esindav Ibrahim Vaskov (31 punkti). Valgevene ratsutajate vahele mahub kolmandana vaid meie Tiit Kivisild, kellel kahelt etapilt kogutud 35 punkti. Siinkohal ei ole vähetähtis fakt, et Valgevene sportlased on kogunud punkte kuuelt ehk maksimaalselt arvesse minevatelt etappidelt, meie sportlased vaid kahelt.

Kaheksandalt kohalt leiame Peterburi etapi võidust kogutud 20 punktiga Gunnar Klettenbergi, kes jagab seda kohta lätlase Andis Varnaga. Hetkel rohkem eestlasi esikümnest ei leia, kuid enamus etappe on veel ees. Järgmisena võisteldakse MK punktidele 6.-8. augustil Slovakkia pealinnas Bratislavas, seejärel 20.-22. augustil Leedumaal Vazgaikiemsis.