Vazgaikiemise MK-etapi võitis Tiit Kivisild Torrerol

Täna jõudis Leedu Vazgaikiemise ratsakompleksis lõpule kolm päeva kestnud meie liiga MK-etapp, mis kokkuvõttes kujunes eestlastele edukaks.

Kuni 160 cm kõrguste takistustega parkuuris jõudsid ümberhüpetele vaid Tiit Kivisild Torrerol ja viimasena startinud venelanna Anna Gromzina hobusel Pimlico. Kõigi eestlaste rõõmuks tegid ümberhüpetel kiirema sõidu Kivisild ja Torrero ning võtsid sellega etapivõidu. Nelja karistuspunktiga jõudsid auhinnalistele kohtadele neljandaks platseerunud Rein Pill ja Virgin Express, kuues Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja ning seitsmes Andres Udeküll ja Ex Calibur.

Tiit Kivisild tuli auhinnalistele kohtadele teisteski sõitudes. Laupäevases 140 cm kõrguste takistustega parkuuris jõudis ta Calinaga kolmandale, sama kõrguse pühapäevases sõidus neljandale kohale.

Laupäeval võttis Tiit 6-7aastaste hobuste 125/130 cm kõrguses parkuuris Corsicaga teise koha, samas sõidus olid kuuendal kohal Pill ja Favorit. Auhinnalisele kaheksandale kohale jõudsid laupäeval 140 cm peal veel Gunnar ja Bingo.