Vazgaikiemise MK etapil eestlastelt mitmeid puhtaid sooritusi

Reedest tänaseni võistlevad meie takistussõitjad Leedus, eestlastele hästi tuttavas Vazgaikiemise ratsakeskuses, kus peetakse Maailmakarika uue hooaja Kesk-Euroopa liiga esimene etapp. Toome teieni senised eestlaste tulemused, mille hulgas mitmeid auhinnalisi kohti.

Reedel startisid juuniorklassi ja noorte ratsanike sõidus kõrgusel 125-130 cm Mai-Britt Nuudi ja Palimera, saades 0 kp, mis andis 7nda auhinnalise koha 19 paari seas. Laupäeval kogus sama paar teises faasis 8 kp.

Noorhobuste sõidus kõrgusel 120-125 cm oli reedel parima eestlasena Urmas Raag Piccolinal puhta sõidu juures kuuendal kohal, talle järgnesid samuti puhaste sooritustega seitsmendana Gunnar Klettenberg Pilgrimil, kaheksandana Hanno Ellermann Trafficul ning üheksandana Gunnar Klettenberg Cuba Librel. Viimasele auhinnalisele ehk 12. kohale jõudis ka Urmas Raag hobusel Carlos, lõpetades parkuuri 1 karistuspunktiga. Laupäeval lõpetasid sama sõidu nulliga nii Hanno Ellermann Trafficul kui Raag Carlosel, jõudes vastavalt 8ndale ja 10ndale auhinnalisele kohale.

130 cm kõrguses parkuuris tegid avapäeval veatu soorituse Tiit Kivisild ja Torrero ning Urmas Raag ja Lord Conte, kuid aeg ei võimaldanud kummalegi auhinnalist kohta. Tulemuseks jäid vastavalt 15nes ja 18nes positsioon 45 paari hulgas. Eile olid 135 cm kõrgusel parimad Rein Pill ja Konstantinos, kelle tulemuseks jäi puhta sõiduga 7. auhinnaline koht. Eelviimasel auhinnalisel ehk 11ndal kohal lõpetasid samuti nulliga Urmas Raag ja Lord Conte.

Avapäeva põhiparkuuris kõrgusel 140 cm oli parim eestlane Gunnar Klettenberg hobusel L.B. Carnaval La Silla, kes pälvis 8nda auhinnalise koha puhta sõiduga. Karistuspunktideta lõpetas Gunnar ka Bingol, lisaks Rein Pill Konstantinosel ja Hanno Ellermann Toscanal, kuid auhinnalistelt kohtadelt jäid need sooritused välja. Eile parandas Gunnar Carnavalil oma kohta ühe positisooni võrra, jõudes 145 cm-ses parkuuris 7ndaks.

Täna on meie ratsutajad võistlustules viimast päeva, need tulemused toome teieni täna õhtul, kuid soovi korral võite protokolle vaadata ning võistlust ka otsepildis ise jälgida aadressil: http://www.equestrian.lt/naujiena/2013-05-17-19-csi2-w-csij-a-csiy-a-csiyh1