Veel kolm päeva saab saata pilte kiivrikonkursile

Vaid kolm päeva on jäänud terve novembrikuu kestnud ERL-i teavituskampaania lõpuni, mille eesmärgiks on propageerida turvakiivrite ehk kaskade kandmist. Kiiver on esmaseks ohutusnõudeks kõikidele ratsutajatele. "Tark inimene sõidab kiivriga," ütleb kampaania üks juhtlauseid. Kampaania raames loositakse konkursil osalejate vahel välja Veskimetsa ratsatarvete kaupluse Helketmari poolt välja pandud Charles Oweni “Wellington Classic” ratsakiiver. Võta kindlasti osa!

Et osaleda Charles Oweni “Wellington Classic” turvakiivri loosimises, tuleb sul aadressile eva-maria.vw [at] sympatico.ca saata foto, millel oled sina koos kiivriga, loomulikult võiks pildil olla ka hobune. Pildi juurde kirjuta lühike tekst sellest, miks kõik ratsutajad peaksid hobustega tegeledes turvakiivrit kandma. Kõik fotod pannakse nende laekumise järjekorras koos osalejate nime ja pildi juurde kuuluva tekstiga üles http://tuleratsutama.com lehele ning ERL Rohelise Kaardi FB lehele. Enim like'e kogunud foto saatjat ootab üllatusauhind! Kampaania täpsed reeglid leiad: http://tuleratsutama.com/turvakiivrikuu/voida-charles-oweni-kiiver/

Kampaania algajataja, ERL koolisõidu manager Eva-Maria Vint-Warmington ütles Hobumaailmale, et statistika järgi on Facebooki vahendusel info jõudnud juba 58 000 inimeseni. "No kindlasti neist paljud ei ole muidugi ratsutajad. Kuid 3000 inimese ringis on meie kampaaniaplakateid ise like'inud ja jaganud, mis on ka suur number." Saadetud fotosid on hetkel 80 ringis, kuid eeldatavasti lisandub neid rohkelt ka viimastel päevadel ehk tänasest 30. novembri õhtuni.

Kiiver peaks küll olema iga ratsutaja elementaarne osa varustusest, kuid kahjuks tuleb Eestis selle selgitamiseks kampaaniaid läbi viia. "Me ei saa ju kontrollida, palju inimesi nüüd hakkas novembris kiivrit kandma, kuid ma usun, et kasu on olnud. Kõige tähtsam on, et inimesed mõtleksid ise enda sees läbi, milleks neil on vaja oma pead kaitsta. Kiiver ei ole tänapäeval enam inetu või ebamugav. On võimalik soetada selline, mis igatpidi sobib," lisas Eva-Maria Vint-Warmington.

Hobumaailm.ee on 100% kiivri kandmise toetaja – tark inimene sõidab kiivriga! Paneme ka südamele, et just täiskasvanud ja sportlased on need, kes on uuele põlvkonnale eeskujuks. Ärge tehke endale ja meie spordi tulevikule karuteenet.