Vesiselt Venta Cupilt eesti takistussõitjatele mitmeid auhinnalisi kohti

Mitmeid meie takistussõitjad võistlevad sel nädalalõpul Venemaal CSI2* tasemega võistlusel nimega Venta Cup, kus vaatamata reedel valitsenud ägedale uputusele on enamus parkuure siiski õnnestunud läbi viia ning eestlastele on jagunud ka üksjagu auhinnalisi kohti.

Reede päeval tabas võistluskompleksi äge vihmahoog, mille tõttu tekkis väljakul korralik uputus ning kaks õhtust parkuuri jäeti ära. Hommikul toimunud noorhobuste sõidus kõrgusel 120-125 cm aga olid 4. kohal Gunnar Klettenberg ja Darco, kel õnnestus tegelikult hästi kogu nädalavahetus. Sama paar tegi puhtad sõidud ka eile ja täna, lõpetades vastavalt kuuendal ja kolmandal kohal. Lisaks olid laupäeval noorhobuste sõidus samuti veatu sõiduga seitsmendal kohal Linda Randpere ja Sinequamon.

Väikse ringi sõidus kõrgusel 125 cm tuli Linda hobusel Gamin S eile puhta sõiduga 47 osaleja seas 11ndale auhinnalisele kohale. Keskmises ringis kõrgusel 135 cm osales 55 võistluspaari, meie omadest jõudsid 0 kp juures auhinnalistele kohtadele Urmas Raag ja Piccolina, kes olid kolmandad, Gunnar Klettenberg ja Lance S, kes lõpetasid kuuendana, ning Oliver Karma ja Vanco Z, kes jõudsid kümnendale kohale.

Suures ringis ehk kahefaasilises parkuuris kõrgusel 145 cm tegi parima tulemuse Urmas Raag, kes jõudis 0 kp juures kaheksandaks hobusel Ibelle van de Grote Haart, viimased auhinnalised kohad ehk 12. ja 13nes läksid 4 kp korjanud eesti sõitjatele – Raagile Carlosel ja Karmale Vancol.

Täna veel võistlus kestab, kuid meil on lisaks Gunnari ja Darco heale tulemusele ka resultaadid paar tundi tagasi lõppenud väiksest ringist, kus puhta sõiduga lõpetanud Katrin Pill ja Roos võtsid seitsmenda koha.

Tulemused leiate: http://ventacup.ru/programma/program-2015#