Veskimetsa Kevade põhisõidu võitis Hanna-Marie Vabaoja

Põhisõidu võitjad. Foto: Laura Pedjak – https://laurapedjak.smugmug.com/

Veskimetsa Ratsakeskuses toimus 19.märtsil takistussõiduvõistlus, kus võeti mõõtu viies võistlusklassis – kokku tehti 186 starti. Põhisõiduks oli rajameister üles seadnud 115 cm raja, kus parimateks ostusid Hanna-Marie Vabaoja ja Golden Grace K.

Võistluspäevale anti avalöök 70 cm kahefaasilise sõiduga, osales kolmkümmend seitse paari. Kahekümne puhta soorituse seast parimad olid Carmen Palm (Suuresti RSK) ja Vivaldi, teise tulemuse said kirja Kerli Kurvits (Tondi RSK) ja Melody J, kolmandad olid Elli Harma (Tondi RSK) ja Milano J.

Handicap 75/85 ja 95 cm 4-5a ja I hooaega võistlevate noorhobuste klassis oli võistlustules 20 paari, puhtusele peetud sõidus oli vigadeta sooritusi neliteist.

95 cm kahefaasilise parkuuri võitsid Kati Raidma (Vändra RSK) ja Kleva. 105 cm kahefaasilise sõidu võidu väärilise esituse tegid Keidi Kask (Vändra RSK) ja Quick Victory.

Põhisõiduks oli sel korral 115 cm kahefaasiline rada, kus osales kolmkümmend viis paari. Võidu sõidu tegid Hanna-Marie Vabaoja (Tondi RSK) ja Golden Grace K. Teisele kohale sõitsidend Sandra Liis Hääl (RK Ruila Tall) ja Jane Eyre, kolmandale kohale platseerusid Karl Urmas Sepp (RK Ruila Tall) ja Jockey’s Colton.

Kõik tulemused leiab SIIT.