Veskimetsa tähistas Vabariigi aastapäeva harrastajate esimese etapiga

Tallinna RSK karikasarja Harrastajate Ringi esimene etapp leidis Veskimetsas aset just täna – Vabariigi aastapäeval. Nii on see juba kord traditsiooniks kujunenud, sest ega ratsutaja ei puhka!

Hoolimata vähesest startijate arvust oli võistlus äärmiselt tore ja lõbus. Valitses sõbralik üksmeel ja sai nii nalja kui teravaid elamusi.

Madalamas arvestuses, kõrgusel 70 cm oli parim Merike Hallik hobusel Hektor II, teine Merike Varusk Kegumsil ja kolmas Monika Sehver taaskord Hektoril.

Kõrgemas sõidus 90 cm-stel takistustel võidutses Liis Liblikmaa Hundail (fotol), teiseks tuli Aive Mihkelson Otto-Osbornil ja kolmandaks Victoria-Caroly Veetõusme Cameeral.

Päeva lõpetas 105 cm parkuur avatud klassile, mille parimaks osutus Liis-Marii Hõbemets Windaril (fotol). Teise tulemuse sai kirja Steven Caleb Smith Hundail ning kolmanda Enelin Räni Izmailil.

Korraldajad tänavad heatujulist ja hästi kaasa elanud publikut ning kõiki omadele konkurentsi pakkuma tulnud võistlejaid.

Tulemused leiate Tallinna RSK kodulehelt.

Anname ühtlasi teada, et oleme muutnud järgmiste etappide toimumiskuupäevi:laste II etapp leiab aset 11. aprillil ning harrastajate II etapp 25. aprillil.