Veskimetsa takistussõiduvõistluse põhiklassi võidu võttis Berit Lehtsaar, Mia-Marleen Lannole kaks võitu

Möödunud laupäeval tehti Veskimetsa ratsabaasis avalöök selle aasta kodumaistele takistussõiduvõistlustele, kui kõrgeima parkuuri võidu võttis Viljandimaa klubi sportlane Berit Lehtsaar hobusega Solei Solei, kaks võitu Mia-Marleen Lannole.

Veskimetsa võistlus, mis kujunes viimaste aastate kombe kohaselt startiderohkeks, põhisõit viidi läbi kõrgusel 120cm kahefaasilisena. Mõlemad faasid läbis puhtalt 12 võistluspaari, kellest kiireima tulemuse tgeid Berit Lehtsaar ning Solei Solei. Teise kohaga lõpetas Kaia Loviisa Kink hobusega Adorable Chabalito, kolmas oli Camille Mahoni hobusega Orlymeja.

Kõrgusel 110cm osales 43 võistluspaari, parima tulemusega võitsid Kert Joandi ja Firenze. Võitjatele järgnesid Marlene Makarov ja Emora ning Egle Palm ja Power of Gold. 100cm parkuur viidi läbi kahes arvestuses, kus harrastajate parimaks osutus Riinu Rahuoja hobusega Baron Abruka, avatud klassi võitis 12aastane Mia-Marleen Lanno poniga Taglas.

Noorukest Lannot saatis arvestatav edu ka startide poolest arvukaimaks kujunenud handycap parkuuris kõrgustel 75/85cm, kus ta oli parim Taglasega ning võttis teise koha poniga Burberry. Sama kõrguse harrastajate võitjaks krooniti Liisa Järsk hobusega Belle Charmante.