Veskimetsa Talvekarika suuremad sõidud võitis Rein Pill

Möödunud laupäeval ja pühapäeval peeti Tallinnas Veskimetsa ratsakeskuses Veskimetsa Talvekarika nimetust kandnud takistussõiduvõistlust, mille kaks kõrgeimat sõitu võitsid Rein Pill ja Sinequamon.

Veskimetsa Talvekarika kõrgeimaks parkuuriks oli ümberhüpetele peetud 130cm, mille otsustavasse faasi ehk ümberhüpetele pääses 11 võistluspaari. Ümberhüpetel oli omakorda puhtaid neli, kellest kiireima puhta ja samas üldse ümberhüpete kiireima aja tegid Rein Pill (Ruila Tall) ja Sinequamon, kes eelnevalt olid võitnud ka 120cm Tabel C. Reinule järgnes 130cm kõrgusel teise kohaga Helen-Britt Liidemann (Ruila Tall) hobusega Catana van`t Steenputje ning kolmanda kohaga Tarmo Kutsar (Tallinn) hobusega Little John N.

Kõrgusel 120cm järgnesid Pillile Egle Palm (Tondi) ja Vedette B ning Paul Argus (Tondi) ja Cinta. 120cm teisena lõpetanud Palm ja Vedette olid omakorda parimad 10cm madalamas parkuuris. Seal olid teisel kohal Catlin Vatsel (Ruila Tall) ja Miraaž, kolmandal Kadri-Liis Kõrm (Tondi) ja Perlas. Laupäevase avaparkuuri, mis kõrgusel 100cm, võitis Roos Marie Laak (Tallinna Ratsaspordikool) hobusega Liberty d`Estella.

Teisel võistluspäeval ehk pühapäeval olid kavas madalamad sõidud. Avatud 75cm võidu võttis Susanna Maria Tiigi (Simon) hobusega Mon Comery. Eraldi sõit oli harrastajatele, kus kavas handycap 75/90cm. Selles arvestuses saavutas parima tulemuse Kristiin Jaanimets (Tallinn) hobusega Martell, kes oli edukaim ka kõrgusel 90cm avatud klassile. Pühapäeva suurim kõrgus oli 105cm, sellel kõrgusel võitis Kaia Loviisa Kink (Tondi) hobusega Paeonia.