Veskimetsa võttis koolisõiduhooaja kokku võistlusega

Möödunud laupäeval võistlesid koolisõitjad hooaja eelviimasel koolisõiduvõistlusel, mis leidis aset Veskimetsa Ratsakeskuses. Sügisesel Koolisõidul starditi A kuni M taseme skeemides.
 
M tasemel toimus handicap arvestus avatud skeemidega M4 ja M2 ning viie osalejaga sõidus saavutas esikoha Niitvälja sportlane Stella-Marii Tamme Calendulal tulemusega 67,171%.
 
L kergemaid arvestusi oli kavas kaks. Juuniorides startis 11 võistluspaari ning esikoht läks siingi Niitväljale, kui Kätlin Nõgu ja Lily skoorisid 67,813%. Avatud klassis tegi kuue paari seas tugeva tulemuse 69,297% Marit Poltimäe (Tondi) Lehitkal.
 
Skeemis A1 oli enim osalejaid – 12 paari U16 arvestuses ja 11 harrastajat. Harrastajatest osutus võitjaks hiljuti parimaks 6-aastaseks poniks tituleeritud     Pin Rock's Poppius, keda esitles seekord Tiia Gorbatšuk (Vändra) ja nende tulemuseks kujunes 69,348%. Huvitava faktina mainime, et Pin Rock`s Poppius tuli aastal 2016 Riina Rõaga Eesti meistriks rakendispordis ja on sel alal teinud mitmeid rahvusvahelisigi starte. U16 klassis sõitis samuti hea skoori 69,348% välja Carmen Spirka Williamil Niitvälja klubist.
 
Veskimetsa Sügisese Koolisõidu tulemused: https://ratsanet.ee/events/1176?locale=et&year=2017