Veskimetsas alustati Tallinna RSK harrastajate karikasarjaga (VIDEO)

Möödunud nädalavahetusel peeti Veskimetsa Ratsakeskuses tänavuse aasta esimene Eesti Ratsaspordi Liidu kalenderplaani kuuluv takistussõiduvõistlus, mille käigus sai ühtlasi avalöögi Tallinna RSK harrastajate tänavune karikasari.

Tallinna klubi sarja etapi sõidud peeti laupäeval, madalam arvestus kõrgusel 70cm, kõrgem arvestus 85cm. Madalama arvestuse võitis võistluse direktor Ingrid Pruual (Tallinn) hobusega Pokemon, talle järgnesid Kristiin Jaanimets (Tallinn) ja Cassari ning Agneta Andrejeva (Tallinn) hobusega Susi. Kõrgema arvestuse parima tulemuse sõitis välja Kristiin Jaanimets hobusega Martell, jättes teisele kohale Pärnumaa klubi esindava harrastaja Janely Saare hobusega Mexicana ja Tondi klubi harrastaja Priit Perna hobusega Hermela.

Kavas oli ka hulgaliselt muid sõite. 70cm Veskimetsa õpilaste arvestuse parimad olid Mariette Mardo (Tallinna Ratsakool) ja Syberia, 85cm juuniorite arvestuse võitis Margareth Eikner (Tallinna Ratsakool) hobusega Claudia-Cardinale. Laupäeval hüpati veel kõrgustel 95cm ja 105cm. Esikolmikutesse jõudsid vastavalt madalamal Jaanimets ja Martell, Kristel Saul (Ruila) ja Mon Aco ning Birgit Loot (Simon) ja Mon Arh, kõrgemal Laura Lota Mölder (Tondi) ja Holi, Annabel Lõuke (KRT) ja Sir Versay ning Susanna Liis Ole (Tallinna Ratsakool) ja Susi.

Pühapäeval oli kavas kolm võistlussõitu. Kõrgem neist, 120cm takistustega, läks Paul Argusele (Tondi) hobusega Banderas B. Argusele järgnesid Siim Sinijärv (ESHKS) ja Event Horizon HL ning Pille Elson (Tallinn) ja Dixon. Kõrgusel 110cm jäi parimaks Annabel Lõukese ja Texas des Foretsi tulemus, teise koha saavutas Camille Mahoni (Tallinna Ratsakool) hobusega Orlymeja, kolmanda Maarja Martinson (Tondi) ja Cappuccino. 100cm esikolmikusse jõudsid Susanna Liis Ole ja Susi, Kertu Reimann (Märjamaa) ja Pincerton ning Mailis Timmi (Tallinn) Amor Karena.