Veskimetsas jagati selle aasta viimased sisemeistrivõistluste medalid

SMV parimad poniratsanikud väikestel ponidel. Foto: erakogu

11.detsembril olid takistussõitjad võistlustules Veskimetsas, kus ühlasti selgitati ka selle aasta sisemeistrivõistluste parimad poniratsanike ja laste klassides.

Võistluspäeva alustati ratsakoolide hobustele ja ponidele mõeldud 70 cm kahefaasilise sõiduga, kus 58 osaleja seast olid parimad Martina Juhansoo (Valgeranna RSK) ja Vivaldi.

40 osalejaga puhtus-kiirus 100 cm parkuuris lõpetasid raja eksimusteta täpselt pooled. Võidu väärilise esituse tegid Carola Lõhmus (Valgeranna RSK) ja Claudette Z, teise tulemuse said kirja Anna Rastostsenkova (Tondi RSK) ja Juta, kolmandad olid Eva Clemencet (Valgeranna RSK) ja Tierra Del Fuego.

Väikeste ponide SMV arvestuses oli võistlustules vaid viis paari – ümberhüpetele peetud 105 cm sõidus oli põhiparkuuris eksimusteta sooritusi kaks. SMV meistritiitli väikeste ponide arvestuses noppisid ainsana ka ümberhüpetel eksimusteta sõitu näidanud Grete Laasnurm (RSK KRT) ja Thunderbird. Hõbedale sõitsid end Maria Espenberg (Valgeranna RSK) ja Haribo, pronksile tulid Maris Issak (Tondi RSK) ja Macho.

SMV suurte ponide arvestuses osales kolmteist paari, hüpata tuli 110 cm parkuuri. Ka selles sõidus pääses ümberhüpetele kaks paari – SMV tiitli viisid koju vigadeta sõiduga Emma-Elisa Randväli (Tondi RSK) ja Blue, hõbemedali väärilise esituse tegid Kätrin Kristelle Nõmm (Tondi RSK) ja Romanseca, pronsile sõitsid end Kendra Liis Konsa (RSK FenEst Equestrian) ja Tim.

SMV suurte ponide parimad. Foto: erakogu

Laste SMV 115 cm sõidus oli võistlustules samuti 13 paari. Ümberhüpetele pääses viis paari – esikolmikusse pääsenud paarid läbisid ka ümberhüpped vigadeta. Kiireima ajaga noppisid laste SMV meistritiitli Lenna Loore Sillandi (Viljandimaa RSK) ja Quick Boy RP, teise koha poodiumil hõivasid Triinu Riisberg (Tartu Kalevi RK) ja Isthar Esqui. Pronksmedali teenisid Lenna Purga (RSK FenEst Equestrian) ja Frantwill.

Laste SMV parimad. Foto: erakogu

Võistlusele pandi punkt avatud arvestuse sõiduga. 115 cm sõidu võitsid Maarja Martinson (Tondi RSK) ja Donna-Paola.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/45212