Veskimetsas jätkus Tallinna RSK Harrastajate Karikasari

Möödunud laupäeval peeti Veskimetsas Tallinna Ratsaspordiklubi harrastajate takistussõidusarja teine etapp, mille raames peetud avatud sõitudes saatis arvestatav edu Märjamaa klubi sportlasi.

Harrastajatel on sarjas kavas suur ja väike ring, millest viimane ei kuulu Eesti Ratsaspordi Liidu kalenderplaani. Suuremas ringis hüpati kõrgusel 90 cm, kahefaasilises parkuuris sõitis parima tulemuse välja Märjamaa klubi ridadesse kuuluv harrastaja Margit Lindre hobusel Ladoga. Teise kohaga järgnesid talle Noemi Tuvi (Tallinn) ja Windar ning Mailis Timmi (Niitvälja) ja Groy. Harrastajate väikeses ringis, kus takistuste kõrguseks oli 70 cm, võttis võidu Reedik Kivisoo (Saaremaa) hobusega Caprice. Teine koht läks selles arvestuses Helene Prooverile (Viru Ratsu) hobusel Victoria ning kolmas Kadi Kärtnerile (Simon) hobusel Olympus.

Siirdume vaatlusega avatud klasside juurde. Edukaimaks kujunes võistluspäev Märjamaa klubi esindavale Kristiina Raudnagelile, kes suutis võita nii kõrgusel 105 cm kui ka kõrgusel 120 cm. Madalam võit tuli hobusega Ultra, kõrgem hobusega Woodland. 120 cm osales ümberhüpetel lisaks Raudnagelile veel kolm sportlast. Teine tulemus kuulus Tarmo Kutsarile (Tallinn) ja viieaastasele hobusele Little John N, kolmas Karina Kivimägile (Simon) hobusel Candelight BZ. 105 cm järgnesid Raudnagelile Celin Lannusalu (Tallinna Ratsaspordikool) ja Cash Free ning Riina Seder (Tondi) ja Kleopatra.

90 cm tasemel oli Veskimetsas eraldi arvestus lastele (kuni 16.a.). Selles arvestuses moodustasid esikolmiku Camille Mahoni (Tallinna Ratsaspordikool) ja Orlymeja, Maris Kangur (Tondi) ja Toonik ning Maria Martin (Simon) ja Pelooria. Just viimased võitsid omakorda hommikuse kalenderplaanivälise avatud 70 cm sõidu Mahoni ja Orlymeja ning Ragne Liigia Hiiri (Tallinna Ratsaspordikool) ja Pont Aleksandre ees.

Veskimetsa kalenderplaanivõistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/system/files/77/Tulemused_Veska_TS_15.03.14.pdf?1394909898 , kalenderplaani välise aadressilt http://www.hobumaailm.ee/files/event/swkvm53242e52dcb8dtulemused_Veska_15_03_kpv.pdf