Veskimetsas jätkus Tallinna RSK karikasari Laste Ringi II etapiga

Tallinna RSK karikasarja Laste Ringi teisel etapil võisteldi traditsiooniliselt kõrgustel 70 ja 90, lisaks toimusid avatud klassid, millest kõrgeim 105 cm. Kogu võistluse edukaimaks ratsanikuks kujunes Theresa Dee Torjus hobusel Lakay.

Karikasarja madalaima klassi parimaks osutus vigadeta sõidu juures Susanna Liis Ole (Tallinn) hobusel Intrigant. Teise koha pälvisid Maria Fomitsjova ja Kalver, kes sõitisd samuti puhtalt, kuid kaotasid napilt ajaga. Kolmas nulliring tuli Diana Aleksejevalt, kes võistles samuti Intrigandil. Sama kõrguse avatud klassi võitis Anastassia Filatova Golden Sunrise’il.

Kõrgema arvestuse (90 cm) ning ka avatud klassi võitis kogenud ja juba mitu aastat edukas olnud paar Theresa Dee Torjus – Lakay (Tondi). Teine koht läks Kadri-Liis Kõrmile (Tallinn), kes võistles Windaril, ning kolmas Olga Kopõtovale (Tallinn) hobusel Gurmaan. Kõik paarid läbisid kahefaasilise parkuuri vigadeta ning järgnesid üksteisele vaid mõne sajandiksekundilise vahega.

Kavas olnud 105 cm kõrguse avatud klassi peavõit läks samuti Theresa Dee Torjusele ja Lakayle.

Karikasarja madalamas arvestuses hoiab Laste Ringis esikohta Kristiin Heleen Uuemõis, kellele järgnevad Susanna Liis Ole ja Monika Varter. Kõrgema arvestuse liider on Polina Tsõbizova, kellest 3 punkti kaugusel on Erle Maido ja 5 punkti kaugusel Theresa Dee Torjus.

Karikasari jätkub 13. mail Harrastajate Ringi II etapiga, mis toimub samuti Veskimetsas ja mille raames on võimalik osaleda ka avatud klassides kõrgusel kuni 100 cm.

Kogu info karikasarja kohta leiate Tallinna RSK kodulehelt: http://tallinnarsk.wordpress.com/karikasari/karikasari-2012/