Veskimetsas jätkusid ponikarikad ning Tallinna klubi harrastajate sari

Eilsel laupäeval oli Veskimetsa Ratsakeskuses rohkete startidega võistlus, mille raames toimusid ERL Ponikarika, Resta Väikeponide Karikasarja ja Tallinna RSK Harrastajate Karikasarja etapid.

Ponikarika madalamas arvestuses sõideti 85 cm kahefaasilist parkuuri, mille võitsid Taisi Viire (Vändra RSK) ja Sandy. Teisele kohale tulid Sophia Luisa Aland (Nõo RK) ja Fresh-Finesse, kolmanda koha saavutasid Agnes Podgorelov (SA Tallinna Ratsaspordikool) ja Filipetti. Kõrgemas arvestuses selgitati parimad 105 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris. Siin näitasid parimat aega puhta sõiduga Monika Varter (Tondi RSK) ja Jalica Van Blommerchot. Neist veidi aeglasemad olid Marta Juhkami (RSK Simon) ja Mon Arh. Kolmandale kohale tulid Maria Sein (Tondi RSK) ja Ottomar.

Võistluspäev algas Resta Väikeponide sarja etapiga, mis peeti kõrgusel 75cm. Esikolmikusse jõudsid seekord Saskia Maripuu (Tondi) ja mariana, Katariina Merila (Tondi) ja Mango ning Sophia Luisa Aland (Nõo) ja Woody. Olulist rolli mängis võistluspäevas Tallinna klubi harrastajate sarja etapp. Madalam arvestus toimus kõrgusel 75cm, parima tulemuse sõitsid välja Kadi Kokla (Hiiumaa) ja Belle Charmante, järgnesid Anu Tavinoff (Tallinn) ja Gurmaan ning Karli Kuuskaru (Tallinn) Amelie. Kõrgema ringi harrastajate sõidus olid takistused 95cm kõrgusel ning siin moodustasid esikolmiku Anni Vakkum (Saaremaa) ja Spa, Kristina Kovalkova (El Awrah Endurance Team) ja Breeze ning Küllike Laius (Tallinna) ja Dixon.

Lisaks sarjadele olid kavas mitmed avatud sõidud. Kõrgusel 115cm võitis ainukesena mõlemad faasid nulliga läbinud Egle Palm (Tondi) ja Vedette B. 105cm võitis Roos Marie Laak (Tallinna Ratsaspordikool) ja Liberty d`Estella, 95cm Marta Juhkami ja Mon Arh. Kõik tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/387?locale=et&year=2015