Veskimetsas peeti aasta viimane takistussõiduvõistlus, mille peasõidu võitis Rain Koch

Eile peeti Veskimetsa ratsakeskuses pika päeva kestnud takistussõiduvõistlus, mis kujunes arvestades oma hilisemat lõppemist võrreldes Luunja võistlusega aasta viimaseks ERL-i kalenderplaani võistluseks. Kõrgeima sõidu võidu võttis Tallinnas Rain Koch hobusega Uppercut.

Veskimetsas anti eile esimene start hommikul kell 8.00 ja lõpetati õhtul veidi enne ühtteist. Päeva kõrgeim sõit viidi läbi handycapina kõrgustel 115/125cm. Kiireima puhta teise faasi tegi Rain Koch hobusega Uppercut, edestades pea kahe sekundiga teise koha võitnud Camille Mahonit hobusega Orlymeja. Kolmas oli selles parkuuris Berit Lehtsaar hobusega Solei Solei.

Võistluspäeva alustati kõrgusel 75cm. Parima tulemuse saavutasid Karoliina Grauberg ja Mon Comeri,kui teisena lõpetas veel vaid 10aastane Emma-Elisa Randväli poniga Mandel, kolmas oli Angelika Tammik poniga History. Enim osalejaid, 70, hüppas kõrgusel 90cm. Seal moodustasid esikolmiku Mailis Timmi ja Amor Karena, Siiri Tamm ja Louiziana ning Birgit Säinas ja White Widow. 105cm parim oli harrastajate esinumber Egle Palm hobusega Vedette B, teisena lõpetas Saaremaa klubi poiss Henri Paomees hobusega Gracija ning kolmaski koht läks Saaremaale, seekord Saare Ratsakeskuse sportlasele Luise Veversile hobusega Ruudi.

Veskimetsa võistlus oli vabariigi teine katsetus võistluse läbiviimseks rootslaste sekretariaaditarkvara Equipe on-line režiimis, seega tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/en/competitions/18772