Veskimetsas võitis põhiparkuuri Heiki Vatsel, harrastajate parimad Margit Lindre ja Kadi Kokla

Berit Lehtsaar ja Solei Solei; foto Külli Tedre-Gavrilov

Möödunud laupäeval peeti Veskimetsa ratsabaasis Tallinna klubi harrastajate karikasarja kolmas etapp, mille kõrval viidi läbi mitmeid avatud klasside sõite.

Tallinna klubi harrastajate sarjas peetakse teatavasti arvestust kahel erineval tasemel. Väikeses ringis hüpati takistusi kõrgusel 75/85cm, kus kahefaasilises parkuuris tegi teise osa kiireima aja Kadi Kokla hobusega Belle Charmante, talle järgnes teisena Margit Lindre hobusega Uzzi ning kolmandana Karin Peks hobusega Panchita. Harrastajate Suure ringi, kus takistuste kõrguseks oli 100cm esikolmiku moodustasid Margit Lindre ja Uzzi, Mailis Timmi ja Amor Karena ning Karin Peks ja Panchita.

Päeva suurimaks sõiduks oli õhtune 130cm kõrguste takistustega puhtus-kiirusparkuur, mille võitis Heiki Vatsel hobusega Columbo, kui teise koha võttis Camille Mahoni hobusega Orlymeja ning kolmas oli Hanno Ellermann hobusega Freedom. 120cm sõidu, mis peeti Tabel C arvestusel, esikolmikusse jõudsid võitjana Berit Lehtsaar ja Solei Solei, teisena Marlene Makarov ja Emora ning kolmandana Kert Joandi ja Firenze.

Harrastajate parkuuride kõrval peeti teisigi arvestusi. Kõrgusel 100/110cm avatud arvestuses võitis Älis-Sille Hein hobusega Vedette B, kuni 16.a. sportlaste 75/85cm klassi Nicole Vinnikova poniga Glamour.