Vihmasajus Pärna Suve põhiparkuuri võitis Hanno Ellermann hobusega Platon

Möödunud laupäeval peeti korralikult märgades oludes Tartumaal Pärna talus takistussõiduvõistlus nimetusega Pärna Suvi, mille kõrgeima parkuuri võitsid Hanno Ellermann ja Platon.

Kui Pärna kõrgeim parkuur oli plaanitud toimuma handycap`na kõrgustel 125/130cm, siis tegelikkuses starditi vaid kõrgusel 125cm. Ainukese puhta sõidu tegi Hanno Ellermann (ESHKS) kuueaastasel Platonil. Nelja karistuspunktiga järgnesid Ellermannile teisena Helina Kalev (Liivimaa) ja Putter Atacama ning kolmandana Anette Leppik (Pärna) ja Samurai`s Miracle, kes olid võidukad tõusva raskusega 115cm kõrguses parkuuris. Viimases järgnesid neile Kalev ning Putter Atacama ja Gea Kiudorf (Pärna) ja Lanetta.

Kõrgusel 100cm võidutses Adeli Pitilimov (Nõo) hobusega Artik, jättes teiseks Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ja So Easy ning Greda Kõvamaa (Nõo) ja Rose. Sama kõrguse harrastajate arvestuse võitis Sofya Tsirulnikova (Liivimaa) hobusega Verson. 90cm kaks esikohta olid identsed 100cm parkuurile, kolmas oli tollel kõrgusel Kärol Valvik (Nõo) hobusega Oxana.

Kõik Pärna Suve tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/676?locale=et&year=2016