Vihterpalus peetud Meie Talli Karikal osales kaksteist kestvusratsutajat

Möödunud laupäeval peeti Harjumaal Vihterpalus kestvusratsutajate mõõduvõtt nimega Meie Talli Karikas, kus kaksteist sportlast võistles distantsidel 50 km ja 80 km.

Sel korral oli enamik, nimelt 11 12-st, sportlastest stardis 50 km distantsil. Kiireima aja sõitsid välja Kairit Kalbre (EER) ja Baltimor, kes kulutasid rajal aega 2 tundi 36 minutit ja 55 sekundit. Nendele oli see ühtlasi viimaseks suuremaks treeninguks enne Hollandis Leersum`is toimuvat CEI*** 160km distantsi. Hollandis starditakse 23.augustil.

Vaid sekundi aeglasema tulemusega jõudis 50 km distantsil teisele kohale Kairiti õde Merilin hobusega Nola. Mõlema keskmiseks kiiruseks arvutati 19.12 km/h. Õdedest ligi 20 minutit aeglasema tulemusega saavutas kolmanda koha Brenda Prants (El Awrah ET) hobusel Kilvet. Nende keskmiseks kiiruseks distantsil oli 16.98 km/h.

Foto: Priit Perna

80 km ainuke osaleja oli Laura Nahkor (El Awrah ET), kes hobusega Parzival lõpetas keskmise kiiruse 12.25 km/h juures ajaga 06: 31: 50.

On hea meel tõdeda, et taas oli tegemist uue korraldajaga (Vihterpalu Tall) ja ka uue võistluskohaga.Võistlusrajad olid sellele piirkonnale omaselt väga head ja kulgesid põhiliselt ideaalse pinnasega männimetsa teedel.Kuna sel hooajal on kestvuse võistlusi kalendris tihedalt ning juba järgmisel nädalal antakse noorte EMV start Rõuges, olidki stardis põhiliselt kvalifikatsioonide täitjad.

Meie Talli Karika tulemused leiate aadressilt http://www.ratsaliit.ee/est/g199s4760 .