Viimane MK-etapp enne liiga finaali peeti Krakovis

Gunnar Klettenberga ja Queensland. Foto: Celin Lannusalu

Maailmakarika 2019/2020 hooaeg hakkab lõppema. Enne märtsi keskpaigas toimuvat Kesk-Euroopa liiga finaali osalesid takistussõitjad Krakovi MK-etapil. Kahjuks seekord meie ratsanikud poodiumile ei jõudnud, küll aga tehti häid sõite teistest võistlusklassides.

Pühapäevasel MK-etapil läksid maailmakarika punkte püüdma Gunnar Klettenberg Queenslandil, Paul-Richard Argus Renessinil, Kertu Klettenberg Trafficul ja Maarja Martinson Kragbech’s Celical. Neist parima tulemusega lõpetas Gunnar Klettenberg, saades põhiparkuuris tulemuseks 4 karistuspunkti. Krzysztof Ludwiczak (Cros Blue) ja Wojciech Wojcianiec (Chintablue) võtsid siit Poolale kaksikvõidu.

Reedel peetud suure ringi sõidus, kus jagati ka Longines Rankingu punkte, tegi väga hea soorituse Kertu Klettenberg, kes saavutas oma isa endise võistluspartneri Trafficuga kõrge 12. koha. Vaid üks karistuspunkt jäi neid ümberhüpetest lahutama. Neljapäevases suures ringis oli meie parim Argus Renessinil, kes tuli 15. auhinnalisele kohale. Puhta soorituse tegid siin ka Gunnar Klettenberg ja B Captain Norman.

Auhinnalisi kohti saadi ka madalamatest parkuuridest. Gunnaril ja Queenslandil õnnestus lisaks tulla hüppevõimsuses kolmandale auhinnalisele kohale.

Tulemused