Viljandimaa karikasaja avaetapi põhisõidu parimad Urmas Raag ja Piccolina

Möödunud laupäeval peeti Viljandimaal Sammuli tallis takistussõidusarja Viljandimaa Karikas avaetapp, mille põhisõidus võtsid võidu Urmas Raag ja Piccolina.

Sammuli võistluse põhisõidu kõrguseks oli 130cm ja see peeti ümberhüpetele, kus osales kaksteist võistluspaari. Konkurents oli arvestatav, kuna vaid puhtuses auhinnalisele kohale jõudmiseks ei piisanud, tuli olla ka kiire. Selles konkurentsis jäi peale Urmas Raag (Tartumaa) hobusega Piccolina. Teise kohaga lõpetas valitseva Eesti meistri järel CamilleMahoni (Tallinna Ratsaspordikool) hobusega Orlymeja, kolmas oli Kertu Klettenberg (Ruila Tall) hobusega D. Lady.

Sammulis võisteldi loomulikult ka madalamatel kõrgustel. Puhtusele ja kiirusele peetud 120cm kõrguse parkuuri võitis Susan Kaleta (Viljandimaa) hobusega Aga Flamenco von Feight, talle järgnesid teisena Berit Lehtsaar (Viljandimaa) hobusega Solei Solei ja kolmandana Camille Mahoni hobusega Orlymeja. Kahefaasilise 110cm esikolmikusse jõudsid esimese ja teise koha võtnud Lehtsar vastavalt hobustega Lasca 14 ning Solei Solei ja kolmanda koha pälvinud Pärna klubi sõitja Anette Leppik hobusega Samurai`s Miracle.

Võistluspäeva alustati kõrgusel 100cm, kus parima tulemuse tegi Merilin Palts (Ruttar) hobusega Louiziana, teine oli Marta Juhkami (Tondi) hobusega Spa, kolmas Marlen Ojaste (Pärnumaa) hobusega Calve.

Kõik Sammuli võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/751?locale=et&year=2016