Viljandimaa Karikasarja teise etapi põhisõidu võitsid Catlin Vatsel ja Catwoman XS

Möödunud pühapäeval jätkus Sammulis Viljandimaa Karikasari teise etapiga, mille põhisõidus olid parimad Catlin Vatsel ja Catwoman XS,

Viljandimaa Karikasarja kõrgeimaks sõiduks oli Sammulis 130cm kõrguste takistustega ümberhüpetele peetud parkuur. Põhiraja läbis puhtalt neli võistluspaari, kes asusid selgitama võitjaid ümberhüpetel. Topeltnulli suutis teha vaid Catlin Vatsel (Ruila Tall), kes sel moel saavutas hobusega Catwoman XS võidu. Ümberhüpete kiireima aja sõitsid välja Stefani Sabrodin (Tartumaa) ja Pepperoni, kuid üks maha-ajamine jättis nad teisele kohale. Kolmnda tulemuse sõitsid välja Liina Helstein (Tartumaa) ja Zitaco M, neljanda Heiki Vatsel (KRT) ja Ilayza.

Lisaks põhiparkuurile hüpeti Sammulis kõrgustel 120, 110 ja 100cm. Neist esimese parimad olid Rainer Hõim (Tartumaa) ja Odin, Piret Ervald (Viru Ratsu) ja Ice de Wiqui ning Kertu Klettenberg (Ruila Tall) ja D. Lady. 110cm esikolmiku moodustasid seevastu Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ja Lasca 14, Eva-Johanna Jürgenson (Viljandimaa) ja Preston ning Annika Veerpalu (Nõo) ja Admiral Amerigo. 100cm kõrgusel võitis Berit Lehtsaar hobusega Award ja oli kolmas hobusega Lasca 14, Eva-Johanna Jürgenson saavutas sarnaselt 10cm kõrgema parkuuriga teise koha hobusega Preston.

Kõik Sammuli võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/440?locale=et&year=2015