Voltižeerijad alustasid MK-sarja Madriidis, võidukad Cavallaro ja Heppler

Sel nädalal koguvad Hispaania pealinnas Madriidis MK-punkte takistussõitjad, kuid samuti voltižeerijad, kellele antud etapp on uue hooaja avalöögiks. Maksimumpunktid kogusid Madriidist Anna Cavallaro ja Lukas Heppler.
 


Madriidis võistlesid kahel päeval voltižeerijad maailmakarika punktide eest, võistlustules olid nii mehed kui naised. Naiste arvestuses näitas parimat vormi itaallanna Anna Cavallaro, kes võttis võidud mõlemas osavõistluses, saades keskmiseks tulemuseks 8.500. Avavõistluses oli teisel kohal samuti itaallanna, Silvia Stopazzini, kuid kahe võistluse kokkuvõttes pida tema leppima kolmanda kohaga, kui teiseks tõusis sakslanna Kristina Boe.
 

Meeste arvestuses käis tõsine heitlus šveitslase Lukas Heppleri ja sakslase Jannick Heilandi vahel, kes muuhulgas jagasid hobust. Kui avapäeval oli parim sakslane tulemusega 8.902, siis teisel päeval šveitslane skooriga 8.545. Keskmiste arvutamine andis eelise etapivõidu noppinud Hepplerile. Kolmandana lõpetas Madriidis ungarlane Balazs Bence.

 

Kõik tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1432/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23