Warendorfi peatreener Markus Scharmanni koolitus Ecu Tallides

Nõo ratsaklubil on suur rõõm pakkuda erakordset võimalust treenida enne suvist võistlushooaega Markus Scharmanni käe all. Koolitus toimub Tartumaal Ecu Tallides 19.–20. mail 2012.

Markus Scharmann on Saksa uuema pedagoogika esindaja, õppetöö on väga positiivne ja ta süveneb põhjalikult igasse ratsapaari. Väga olulise osa tema koolitusest moodustab teooriatund, mis baseerub videoanalüüsil. Uudse arvutiprogrammi abil on võimalik täpselt ja lähedalt suurendusega ning aegluubis näidata ratsaniku ja hobuse vigu ja õnnestumisi.

Warendorfis asub Saksa Olümpiakomitee ratsutajate koolituskeskus, Markus Scharmann töötab seal aastast 1999 ja on keskuse peatreener. Oma karjääri alustas ta ratsutajana, töö ja õpppimine käisid käsikäes, ratsameistri kutse omandas 2004. ja SOK treenerikutse 2008. aastal. Alates 2004. aastast töötab Markus Scharmann Saksa Ratsaliidu alluvuses kõrgetasemelise koolitajana, tema käe all õpivad juhendajad, treenerid ja profiratsutajad. Ta treenib noori hobuseid takistussõidus kuni tasemeni S ja koolisõidus tasemeni M. Markus Scharmann vastutab Warendorfi koolituskeskuse ja Saksa Ratsaliidu koostöö eest.

Ta on öelnud: ”On väga oluline, et õpilased saaksid mitmekülgset õpetust. Ainult takistussõidust ei piisa, hobustega töötades on olulised nii koolisõit kui ka teooria!”

NB! Koolitus toimub inglise keeles.

Täpsema info registreerimise kohta leiate meie kalendrist: http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=5&y=2012&id=838

ECU tallid