WEG otsib vabatahtlikke

Kel huvi, võib hea õnne korral aktiivselt osa saada tänavustest Maailma Ratsaspordi Mängudest, sest just nüüd on võimalik sinna vabatahtlikuks kandideerida. Mängud peetakse 11-23. septembrini USAs Põhja-Carolinas Tryoni ratsakeskuses.

 

Vabatahtliku ankeedi saab täita WEGi tänavusel kodulehel www.tryon2018.com. Loomulikult on see alles esimene samm vabatahtlikuks kandideerimisel, järgnevad sammud leiab WEGi vabatahtlike protaalist (WEG Volunteer Portal), mis avaldatakse märtsis. Valituks osutunud selguvad mai alguses ning sellele järgnevad juba erinevad koolitused.

 

Majutuse eest hoolitsevad võistluse ajal paljud kohalikud pered ning loomulikult võib majutuse leida ka omal käel.

 

Tryoni ratsakeskus on üks maailma prestiižsemaid, võimaldades läbi viia väga paljude ratsaspordialade tippvõistlusi. WEGil peetakse MM teatavasti kaheksal ratsaspordialal ning tegemist on ratsaspordimaailma ühe olulisima võistlusega, mis toimub iga nelja aasta tagant.

  

Korduma kippuvatele küsimustele on vabatahtlikel võimalik vastuseid leida siit: https://tryon2018.com/page/volunteer

 

Sotsiaalmeedias jälgi kõige uuemat infot sisestades märksõna @Tryon2018.


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23