Zagare MK-etapp algas paduvihma ja äikesega, Eesti edukaimad Mägi ja Raag

Täna algas Põhja-Leedus Zagares leedukate selle hooaja teine MK-etapp, kus osaleb hulgaliselt Eesti takistussõitjaid. Meie parimatele kohtadele jõudsid Margit Mägi ja Urmas Raag.

Ennelõunal tabasid Zagaret tõsised vihma ning äikesehood, mistõttu tuli kohtunikel võistlus vahepeal katkestada. Päeva põhisõiduks kõrgusel 140 cm säras siiski juba päike ning võistlusväljaku olud olid sportlaste hinnangul talutavad. Nii 140 kui 130 cm rahvusvaheliste sõitude võidud läksid Venemaa sportlastele. Kui madalamas sõidus oli parim Vladimir Beletsky, siis 140 cm edukaimaks osutus Peterburgi takistussõitja Aleksander Belehov hobusel Liding Light. Parima eestlasena jõudis selles sõidus auhinnalisele neljandale kohale Urmas Raag hobusel Axel du Beaumont. Vihmasajus peetud 130 cm lõpetas kolmandal kohal Margit Mägi hobusel Artas, viiendal kohal Andres Udeküll ja Henrietta.

Võistluse ametlikke tulemusi korraldajad uudise avaldamise hetkeks avalikustanud ei olnud, Leedu Ratsaliidu koduleheküljel on avatud Zagare võistluse tarbeks rubriik aadressil http://www.equestrian.lt/naujiena/2013-07-18-21-csi2-w-csiyh1-zagare , kuhu teoreetiliselt peaksid mingil hetkel tekkima ka tulemused.