Zürichi takistussõidu MK-etapi võitsid Luciana Diniz ja Lennox

Möödunud pühapäeval peeti Šveitsis Zürichis kümnes Lääne-Euroopa takistussõidu liiga MK-etapp, kus jätkus traditsioon, et iga etapi võidab erinev sportlane. Seedapuhku oli kord võita portugaallanna Luciana Dinizi ja Lennoxi käes.

Ümberhüppajaid oli seekord vaid neli. Neist esimesena asus starti rootslane Henrik von Eckermann hobusel Gotha. Hiljuti etapi võitnud Henrik ja Gotha kogusid neli karistuspunkti. Neile järgnesid Luciana ja Lennox, kel õnnestus ümberhüpete rada läbida vigadeta ning teha seda üle kahe sekundi rootslasest kiiremini. Järgnenud Christian Ahlmann ja Codex One ning teine rootslane Rolf-Göran Bengtsson ja Casall La Silla suutsid samuti vigu vältida, kuid läbisid raja portugaallannast aeglasemalt. Seega võit Dinizile, teine koht Bengtssonile, kolmas Ahlmannile ning neljas von Eckermannile.

Lääne liigas on jäänud veel kaks etappi, millest veebruaris kavas Bordeaux etapp, märtsis s´Hetrogenboschi etapp. Liidrina jätkab endiselt Sergio Alvarez Moya Hispaaniast. Finaali korraldavate rootslaste rõõmuks on hetekel kvalifitseerumist tähistava 18 parema hulgas koguni neli nende kaasmaalast: Jens Fredricson, Malin Baryard-Johnsson, Rolf-Göran Bengtsson ja Henrik von Eckermann.

Zürichi võistluse tulemused leiate huvi korral aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/755/755zeitplanENG.htm .