Ihastes selgusid Tartu Linna sisemeistrid takistussõidus

U25 Tartu Linna SMV võitjad – Mari Talinurm ja Calvin. 14.11.2020 Ihaste SMV lapsed & Tartu linna SMV © Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

Möödunud nädalavahetusel olid takistussõitjad võistlustules Ihastes, kus jagati välja esimesed medalikomplektid takistussõidu sisemeistrivõistlustel. Lisaks lasteklassi SMV parimatele selgusid võistluse raames ka Tartu Linna sisemeistrid erinevates vanuseklassides. Lasteklassi sisemeistrivõistlustest saab lähemalt lugeda juba varasemalt ilmunud artiklist.  Võistluse jooksul tehti 156 starti, mõõtu võeti neljas parkuuris. Põhisõiduks oli 120/130 parkuur, kus võidu viisid koju Hanna-Marie Vabaoja ja Golden Grace K.

Võistlust alustati 80/90 cm handicap parkuuriga, mille raames selgusid ka Tartu Linna sisemeistrid laste ja juunioride arvestuses. Sõidu ja ühtlasi ka lasteklassi kuldmedali võitsid kuuekümne üheksa osaleja seast Brigitta Medvedski (Viljandimaa RSK) ja Magic Flo J, teise tulemuse sõidu arvestuses said kirja Maria-Heleen Tääkre (Järvamaa RSK) ja Parys, kolmanda tulemuse sõidu arvestuses ja hõbemedali lasteklassis teenisid Gertu Marion Lepp (Tartumaa RSK) ja Charelene. Juunioride Tartu Linna SMV kuldmedalile sõitsid end sõidu arvestuses neljandal positsioonil lõpetanud Elina Ilusk (Järvamaa RSK) ja Bignam.

105 cm parkuuris osales nelikümmend kolm paari. Sõidu raames selgusid ka Tartu Linna SMV parimad U25 vanuseklassis. Sõidu võidu ja SMV kuldmedali väärilise esituse tegid Mari Talinurm (RK Ruila Tall) ja Calvin, teise koha ja hõbemedali sõitsid välja Elisabeth Ervald (Viru Ratsu) ja Emora, kolmanda koha sõidu arvestuses ja pronksmedali said Hanna Smirnov (Tartu Kalevi RK) ja Trinstar Von Dalwigk Z.

Lasteklassi meistrid selgitati 115 cm parkuuris, millest saab lähemalt lugeda siin.

Võistluspäevale pandi punkt 120/130 cm parkuuriga, kus krooniti Tartu Linna SMV parimad seenioride arvestuses. Sõidus osales kakskümmend seitse paari, puhtus-kiirus parkuuris oli eksimusteta sõite 10. Kiireima ajaga noppisid võidu ja SMV arvestuses kuldmedali Hanna-Marie Vabaoja (Tondi RSK) ja Golden Grace K, teise tulemuse sõidu arvestuses said kirja Lene Varula (Viljandimaa RSK) ja It’s Me, kolmandad olid sõidu arvestuses Mari Talinurm (RK Ruila Tall) ja Calvin.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/39755