Sada aastat Eesti ratsasporti väärib uut kodulehte

ERLi uus koduleht

Eesti Ratsaspordi Liidu sajas sünnipäeva-aasta on peaaegu läbi. Just homme, 12. aprillil, tähistab Eesti Ratsaspordi Liit juba oma 101. aastapäeva! Sünnipäeva-aastat jääb kindlasti meenutama nii suurejooneline Ratsaliit 100 galaüritus kui ka väga menukaks osutunud film “Kaks südant”, mis võttis kokku Eesti ratsaspordi esimesed 100. aastat. Kuid sünnipäeva-aastale paneb punkti verivärske ratsaliidu uus koduleht!

Ratsasport on väärika ajalooga vaatemänguline ja uhke spordiala, mis väärib ka sellekohast kodulehte, kust leiab nii põnevat lugemist kui ka vajalikku informatsiooni iga ratsaspordi huviline alates ratsutamisega alustajast kui tippsportlaseni välja.

Niisiis kutsumegi üles kõiki minema ratsaliidu uuele kodulehele uudistama, mida kõike sealt leida võib. Näiteks, kas tead, millal ja kus toimusid esimesed ratsavõistlused? Millal lubati tsiviilisikutel esmakordselt ratsavõistlustel osaleda ja kes on esindanud Eestit tiitlivõistlustel? Eesti Ratsaspordi Liidu 100. juubeliaasta tähistamiseks valminud ajajoon on nüüd samuti uues kuues uuel kodulehel. Alusta sellega tutvumist näiteks just siit: www.ratsaliit.ee/organisatsioon/ajalugu/ajajoon

Eesti ratsaspordi ajajoon